Pro pořadatele

Stage Plan

stage plan

Požadavky
Mikrofony: Linka:
kick 1 x bass 1 x
snare 2 x    
hi-hats 2 x    
tom 1 1 x    
tom2 1 x    
floor tom 1 x    
overheads 2 x    
el. guitars 2 x    
vocal 4 x    
       
Praktikábl: Monitory:
3 x 2,5 m pro vokály 4 x
  pro bicí - jack (in ear), ev. canon - Pozor 48V (phantom)!!! 1 x

Stage plan ke stažení ve formátu xlsx

Technická specifikace

Pódium

O minimálních rozměrech 8 x 5 m, výška 4 m, pevné, rovné, uklizené a čisté. Pokud nemá pódium akustickou úpravu, musí být na jeho zadní stěně tmavý závěs. V případě otevřeného prostranství (amfiteátr a pod.) požadujeme zastřešení a každopádně vykryté pozadí, opět nejlépe tmavé. V průběhu vystoupení skupiny Ex ARGEMA požadujeme tmu na sále, popřípadě v přísálí a podobně, pokud by toto světlo rušilo vystoupení.

Elektrická přípojka

Na jevišti 380V/32A. Je nutná přítomnost pověřené osoby (elektrikář), která podá informace o místění požadovaného el. příkonu, jeho spolehlivosti a kontrole.

Místo pro zvukaře

Prostor  pro zvukovou a světelnou režii uprostřed nebo na konci sálu, k dispozici 2 stoly + 4 židle. Při otevřeném prostranství zajistěte totéž + ochranu proti dešti.

Pomocníci

Pro stěhování aparatury před koncertem na jeviště a zpět po skončení koncertu do doprovodného vozidla a dále na pomoc, při její instalaci a demontáži, budou k dispozici nejméně 2 pomocníci. Tyto osoby nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo omamných látek po celou dobu jejich činnosti.

Šatna

Čistá a uzamykatelná pro 6 osob. Požadujeme stůl, 6 židlí, zrcadlo, věšák a klíč k dispozici pro manažera kapely po celou dobu konání akce. Šatna musí být připravena  již od okamžiku příjezdu techniky.

Občerstvení

Členové kapely a doprovodného personálu nepožadují, nepohrdnou však občerstvením v podobě neperlivé vody, popřípadě lehkou večeří.

Tech.specifikace ke stažení ve formátu xlsx


Zpět do sekce Kontakt