Pro sponzory


Vážení podnikatelé, majitelé firem, hudební fandové,

dovoluji si Vás oslovit jménem hudebního uskupení s názvem Ex ARGEMA a požádat o sponzorský dar, který by nám umožnil bezproblémový chod skupiny a také pracovat ve studiu na novém projektu, vydání CD, popřípadě DVD. Všichni sponzoři budou po domluvě uvedeni v propagačních materiálech kapely.
Ex ARGEMA - jedná se částečně o partu bývalých muzikantů, kteří v letech 1982 - 89 prošli uskupením Argema působící stále na hudební scéně v České republice. Tato parta se v březnu 2008 rozhodla oživit a natočit na CD metalový projekt Velká Morava, který v roce 1988 zakázala tehdejší vládnoucí nomenklatura, dokonce byl zabaven i obal připravované desky a byl to konec jedné etapy kapely Argema, protože uskupení se v roce 1989 rozpadlo.

Velký návrat (po 20 letech) se uskutečnil 13.6.2009 v zámeckém parku ve Bzanci, kam se přišlo podívat a poslechnout si staré pecky 2,5 tisíce fanoušků. CD Velká Morava vyšlo v dubnu 2012 a v současné době členové kapely pracují na vytvoření nového tematického programu, který bude také natočený na CD.

Po několika personálních změnách od roku 2008 nyní kapela vystupuje ve složení:
Bronislav Mikulinec - zpěv
Slávek Borovička - kytara, zpěv
Pavel Hulata – kytara, zpěv
Radek Miklica - basová kytara, zpěv
Igor Mokroš - bicí

Pokud projevíte zájem poskytnout sponzorský dar v jakékoliv výši, sdělte Váš úmysl na níže uvedený kontakt. Budete opětovně kontaktování pro dojednání podrobností sponzorského daru.
Více o skupině Ex ARGEMA najdete na těchto webových stránkách www.exargema.cz

Karel Holomáč
manažer skupiny
manager@exargema.cz
602 428 435Zpět do sekce Kontakt